Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

allegro   +    sendit

Obsługa zamówień: Integracja Allegro i Sendit

System BaseLinker zawiera rozbudowany manager zamówień. Automatyzuje on wiele zadań sprzedawcy i ułatwia zarządzanie sprzedażą. Może on importować zamówienia z wielu źródeł (m.in. z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego). Obsługuje także zamówienia składane telefonicznie lub osobiście, dzięki czemu może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z kurierem Sendit pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać paczki oraz generować etykiety adresowe. Integracja z kurierem odbywa sie za pomocą API Sendit, dzięki czemu numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie. Otrzymany numer nadawczy można automatycznie przesłać do klienta wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

Integracja pozwala nadawać paczki i drukować etykiety zarówno z karty pojedynczego zamówienia, jak i masowo z poziomu listy zamówień.

Do integracji z brokerem Sendit.pl wymagany jest klucz API. Sendit zaprzestało wydawania nowych kluczy API w 2015 roku. Integracja możliwa jest tylko u klientów, którzy uzyskali klucz API SendIt, kiedy jeszcze był wydawany (obecnie obsługa Sendit nie wydaje kluczy do kont).Zobacz także inne integracjePołącz BaseLinkera ze sklepem internetowymTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!