Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

Pytania i odpowiedzi

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące systemu Baselinker. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami - informacje kontaktowe znajdują się w dziale kontaktZanim zdecydujesz się na zakup naszych usług, możesz testować program bez żadnych zobowiązań przez 14 dni. W okresie testowym system jest w pełni funkcjonalny.
BaseLinker działa z większością popularnych platform sklepu. Wszystkie wymienione są w dziale Obsługiwane platformy i integracje . Możliwe jest zintegrowanie systemu z dowolną platformą sklepu, także autorską. W tym celu tworzony jest specjalny plik wymiany danych dla danego sklepu. Jeśli jesteś zainteresowany podłączeniem innej platformy lub sklepu autorskiego, skontaktuj się z nami.
BaseLinker to aplikacja internetowa - działa w przeglądarce. System można uruchomić na dowolnym komputerze podłączonym do internetu.
Oczywiście, że tak. System jest przeznaczony zarówno dla sprzedawców ze sklepem internetowych, jak i tych sprzedających tylko na Allegro. Sprzedawcom nie posiadającym sklepu, program oferuje możliwość szybkiego masowego wystawiania aukcji, oraz bardzo rozbudowany manager zamówień.
Podłączenie sklepu jest bardzo proste. Nie wymaga żadnej ingerencji w strukturę plików czy bazy danych sklepu. Podłączenie sklepu zajmie zaledwie kilka minut i nie wymaga wiedzy programistycznej. Integracja sprowadza się wyłącznie do umieszczenia jednego nowego pliku na FTP w głównym folderze sklepu. W przypadku kont nie podłączanych do sklepu internetowego, system jest od razu gotowy do pracy, wystarczy wpisać adres panelu BaseLinkera w przeglądarce :).
Nie potrzebujesz własnego klucza WebAPI, system wykorzystuje swoje klucze. Nie ma żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z Allegro WebAPI.
Tak, wystawiamy faktury VAT. Abonament za używanie systemu oraz szczegóły płatności opisane są w dziale cennik.