Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

allegro   +    apaczka

Obsługa zamówień: Integracja Allegro i Apaczka

System BaseLinker zawiera rozbudowany manager zamówień. Automatyzuje on wiele zadań sprzedawcy i ułatwia zarządzanie sprzedażą. Może on importować zamówienia z wielu źródeł (m.in. z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego). Obsługuje także zamówienia składane telefonicznie lub osobiście, dzięki czemu może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z kurierem Apaczka pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać paczki oraz generować etykiety adresowe. Integracja z kurierem odbywa sie za pomocą API Apaczka, dzięki czemu numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie. Otrzymany numer nadawczy można automatycznie przesłać do klienta wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

Integracja pozwala nadawać paczki i drukować etykiety zarówno z karty pojedynczego zamówienia, jak i masowo z poziomu listy zamówień.

Serwis Apaczka.pl to jeden z najpopularniejszych operatorów logistycznych w Polsce. Dzięki dużej liczbie klientów oferuje atrakcyjne ceny przesyłek największych firm kurierskich (DHL, UPS, DPD, Geis, FedEx, Poczta Polska, TNT).

Dzięki współpracy nawiązanej z Apaczką, klienci korzystający z BaseLinkera mogą otrzymać specjalne promocyjne ceny na przesyłki. Wystarczy zarejestrować konto za pośrednictwem naszego linku polecającego.

Zobacz także inne integracjePołącz BaseLinkera ze sklepem internetowymTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!