Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

allegro   +    furgonetka

Obsługa zamówień: Integracja Allegro i Furgonetka

System BaseLinker zawiera rozbudowany manager zamówień. Automatyzuje on wiele zadań sprzedawcy i ułatwia zarządzanie sprzedażą. Może on importować zamówienia z wielu źródeł (m.in. z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego). Obsługuje także zamówienia składane telefonicznie lub osobiście, dzięki czemu może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z kurierem Furgonetka pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać paczki oraz generować etykiety adresowe. Integracja z kurierem odbywa sie za pomocą API Furgonetka, dzięki czemu numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie. Otrzymany numer nadawczy można automatycznie przesłać do klienta wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

Integracja pozwala nadawać paczki i drukować etykiety zarówno z karty pojedynczego zamówienia, jak i masowo z poziomu listy zamówień.

Dzięki rozszerzonej współpracy z serwisem Furgonetka.pl, klienci korzystający z BaseLinkera otrzymują dedykowany, konkurencyjny cennik na przesyłki kurierskie.
Rejestracji w serwisie Furgonetka.pl należy dokonać poprzez specjalny link: https://furgonetka.pl/baselinker
Po rejestracji z linku powyżej, możesz od razu zintegrować konto w systemie BaseLinker.Zobacz także inne integracjePołącz BaseLinkera ze sklepem internetowymTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!