Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

allegro   +    globkurier

Obsługa zamówień: Integracja Allegro i Globkurier

System BaseLinker zawiera rozbudowany manager zamówień. Automatyzuje on wiele zadań sprzedawcy i ułatwia zarządzanie sprzedażą. Może on importować zamówienia z wielu źródeł (m.in. z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego). Obsługuje także zamówienia składane telefonicznie lub osobiście, dzięki czemu może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z kurierem Globkurier pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać paczki oraz generować etykiety adresowe. Integracja z kurierem odbywa sie za pomocą API Globkurier, dzięki czemu numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie. Otrzymany numer nadawczy można automatycznie przesłać do klienta wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

Integracja pozwala nadawać paczki i drukować etykiety zarówno z karty pojedynczego zamówienia, jak i masowo z poziomu listy zamówień.

Serwis Globkurier.pl to jeden z najpopularniejszych brokerów kurierskich w Polsce. Dzięki dużej liczbie klientów oferuje atrakcyjne ceny przesyłek największych firm kurierskich (DPD, UPS, FedEx, GLS, DHL, K-EX, InPost).

Dzięki współpracy nawiązanej z Globkurier, klienci korzystający z BaseLinkera mogą otrzymać specjalne promocyjne ceny na przesyłki.

Zobacz także inne integracjePołącz BaseLinkera ze sklepem internetowymTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!