Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

allegro   +    paczkomaty

Obsługa zamówień: Integracja Allegro i Paczkomaty 24/7

System BaseLinker zawiera rozbudowany manager zamówień. Automatyzuje on wiele zadań sprzedawcy i ułatwia zarządzanie sprzedażą. Może on importować zamówienia z wielu źródeł (m.in. z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego). Obsługuje także zamówienia składane telefonicznie lub osobiście, dzięki czemu może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z kurierem Paczkomaty 24/7 pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać paczki oraz generować etykiety adresowe. Integracja z kurierem odbywa sie za pomocą API Paczkomaty 24/7, dzięki czemu numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie. Otrzymany numer nadawczy można automatycznie przesłać do klienta wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

Integracja pozwala nadawać paczki i drukować etykiety zarówno z karty pojedynczego zamówienia, jak i masowo z poziomu listy zamówień.

System BaseLinker obsługuje wiele usług oferowanych przez InPost:

  • Kurier InPost
  • Paczkomaty 24/7
  • E-commerce Polecony InPost
  • Allegro Paczkomaty InPost
  • Allegro polecony InPostZobacz także inne integracjePołącz BaseLinkera ze sklepem internetowymTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!