Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

allegro   +    posnet

Obsługa zamówień: Integracja Allegro i Thermal (drukarki fiskalne: POSNET i inne)

System BaseLinker zawiera rozbudowany manager zamówień. Automatyzuje on wiele zadań sprzedawcy i ułatwia zarządzanie sprzedażą. Może on importować zamówienia z wielu źródeł (m.in. z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego). Obsługuje także zamówienia składane telefonicznie lub osobiście, dzięki czemu może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z drukarką fiskalną:

  • Obsługa wielu marek i modeli drukarek - wspierane są wszystkie drukarki obsługujące protokół Thermal
  • Paragony do zamówień ze wszystkich źródeł - łatwe tworzenie paragonów do zamówień pobranych z Allegro, eBay, sklepów internetowych i innych
  • Połączenie z drukarką fiskalną zapewnia oddzielny pomocniczy program, który instalowany jest na serwerze sprzedawcy. Program co kilka sekund łączy się z serwerem BaseLinkera aby pobrać paragony do wystawienia. Wspomniana aplikacja dostarczana jest przez zewnętrzną firmę. Licencja stanowiskowa na używanie tego programu to jednorazowe 499zł.
  • Zobacz co jeszcze oferuje BaseLinker...Zobacz także inne integracjePołącz BaseLinkera ze sklepem internetowymTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!