Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

allegro   +    ruch

Obsługa zamówień: Integracja Allegro i Paczka w Ruchu

System BaseLinker zawiera rozbudowany manager zamówień. Automatyzuje on wiele zadań sprzedawcy i ułatwia zarządzanie sprzedażą. Może on importować zamówienia z wielu źródeł (m.in. z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego). Obsługuje także zamówienia składane telefonicznie lub osobiście, dzięki czemu może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z kurierem Paczka w Ruchu pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać paczki oraz generować etykiety adresowe. Integracja z kurierem odbywa sie za pomocą API Paczka w Ruchu, dzięki czemu numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie. Otrzymany numer nadawczy można automatycznie przesłać do klienta wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

Integracja pozwala nadawać paczki i drukować etykiety zarówno z karty pojedynczego zamówienia, jak i masowo z poziomu listy zamówień.

Dzięki współpracy z Ruch S.A. konto w usłudze "Paczka w Ruchu" możesz zarejestrować bezpośrednio z poziomu panelu BaseLinkera.

Jak uruchomić usługę?
1. Zaloguj się do swojego Panelu Sprzedawcy Baselinker.
2. Uruchom bezpłatną wtyczkę Paczka w Ruchu (w dziale Moduły i Wtyczki).
3. Za pośrednictwem BaseLinkera utwórz konto Paczka w Ruchu (w ustawieniach wtyczki).
4. Gotowe!

Jak dostarczane są paczki?
1. Paczka zostaje utworzona w Baselinkerze, odbiera ją kurier lub nadajesz ją w kiosku.
2. Paczka trafia do kiosku RUCH wraz z poranną prasą (między 4 a 6 rano).
3. Klient otrzymuje SMS o dotarciu paczki do kiosku.
4. Paczka czeka na klienta 5 dni, po czym wraca do sprzedającego.Zobacz także inne integracjePołącz BaseLinkera ze sklepem internetowymTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!