Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

extremecommerce   +    globkurier

Integracja Extreme commerce z Globkurier za pośrednictwem systemu BaseLinker

Manager zamówień BaseLinker jest alternatywą dla domyślnej listy zamówień w panelu administracyjnym sklepu. Jest on wygodniejszy i bardziej wszechstronny niż większość paneli sklepów. BaseLinker może importować zamówienia z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego (m.in. Extreme commerce) i innych źródeł. Obsługiwane są także zamówienia składane telefonicznie i osobiście, dzięki czemu manager zamówień BaseLinker może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z kurierem Globkurier pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać paczki oraz generować etykiety adresowe. Integracja z kurierem odbywa sie za pomocą API Globkurier, dzięki czemu numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie. Otrzymany numer nadawczy można automatycznie przesłać do klienta wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

Integracja pozwala nadawać paczki i drukować etykiety zarówno z karty pojedynczego zamówienia, jak i masowo z poziomu listy zamówień.

Serwis Globkurier.pl to jeden z najpopularniejszych brokerów kurierskich w Polsce. Dzięki dużej liczbie klientów oferuje atrakcyjne ceny przesyłek największych firm kurierskich (DPD, UPS, FedEx, GLS, DHL, K-EX, InPost).

Dzięki współpracy nawiązanej z Globkurier, klienci korzystający z BaseLinkera mogą otrzymać specjalne promocyjne ceny na przesyłki.

Inne obsługiwane platformyZobacz z czym zintegrujesz Extreme commerce dzięki managerowi zamówień BaseLinkerTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!