Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

goshop   +    pkwid

Integracja goSHOP z PKWiD za pośrednictwem systemu BaseLinker

Manager zamówień BaseLinker jest alternatywą dla domyślnej listy zamówień w panelu administracyjnym sklepu. Jest on wygodniejszy i bardziej wszechstronny niż większość paneli sklepów. BaseLinker może importować zamówienia z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego (m.in. goSHOP) i innych źródeł. Obsługiwane są także zamówienia składane telefonicznie i osobiście, dzięki czemu manager zamówień BaseLinker może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z kurierem PKWiD pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać paczki oraz generować etykiety adresowe. Integracja z kurierem odbywa sie za pomocą API PKWiD, dzięki czemu numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie. Otrzymany numer nadawczy można automatycznie przesłać do klienta wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

Integracja pozwala nadawać paczki i drukować etykiety zarówno z karty pojedynczego zamówienia, jak i masowo z poziomu listy zamówień.

Serwis korporacjakurierska.pl to jeden z najpopularniejszych brokerów kurierskich w Polsce. Dzięki dużej liczbie klientów oferuje atrakcyjne ceny przesyłek największych firm kurierskich (K-EX, UPS, GLS, FedEx, InPost, DHL, Paczka w Ruchu).

Dzięki współpracy nawiązanej z PKWiD, klienci korzystający z BaseLinkera mogą otrzymać specjalne promocyjne ceny na przesyłki.

  • Cennik przesyłek PKWiD dla klientów BaseLinkera - sprawdź czy uzyskasz ceny niższe niż przy obecnej umowie z kurierem (w przypadku dużej liczby wysyłek ceny można dodatkowo negocjować)
  • Rejestracja - skontaktuj się z przedstawicielem PKWiD handel@pkwid.com.pl - pod tym adresem dostaniesz opiekuna handlowego, który przeprowadzi całą procedurę wdrożenia
Inne obsługiwane platformyZobacz z czym zintegrujesz goSHOP dzięki managerowi zamówień BaseLinkerTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!