Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

redcart   +    apaczka

Integracja RedCart z Apaczka za pośrednictwem systemu BaseLinker

Manager zamówień BaseLinker jest alternatywą dla domyślnej listy zamówień w panelu administracyjnym sklepu. Jest on wygodniejszy i bardziej wszechstronny niż większość paneli sklepów. BaseLinker może importować zamówienia z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego (m.in. RedCart) i innych źródeł. Obsługiwane są także zamówienia składane telefonicznie i osobiście, dzięki czemu manager zamówień BaseLinker może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z kurierem Apaczka pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać paczki oraz generować etykiety adresowe. Integracja z kurierem odbywa sie za pomocą API Apaczka, dzięki czemu numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie. Otrzymany numer nadawczy można automatycznie przesłać do klienta wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

Integracja pozwala nadawać paczki i drukować etykiety zarówno z karty pojedynczego zamówienia, jak i masowo z poziomu listy zamówień.

Serwis Apaczka.pl to jeden z najpopularniejszych operatorów logistycznych w Polsce. Dzięki dużej liczbie klientów oferuje atrakcyjne ceny przesyłek największych firm kurierskich (DHL, UPS, DPD, Geis, FedEx, Poczta Polska, TNT).

Dzięki współpracy nawiązanej z Apaczką, klienci korzystający z BaseLinkera mogą otrzymać specjalne promocyjne ceny na przesyłki. Wystarczy zarejestrować konto za pośrednictwem naszego linku polecającego.

Inne obsługiwane platformyZobacz z czym zintegrujesz RedCart dzięki managerowi zamówień BaseLinkerTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!