Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

redcart   +    posnet

Integracja RedCart z Thermal (drukarki fiskalne: POSNET i inne) za pośrednictwem systemu BaseLinker

Manager zamówień BaseLinker jest alternatywą dla domyślnej listy zamówień w panelu administracyjnym sklepu. Jest on wygodniejszy i bardziej wszechstronny niż większość paneli sklepów. BaseLinker może importować zamówienia z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego (m.in. RedCart) i innych źródeł. Obsługiwane są także zamówienia składane telefonicznie i osobiście, dzięki czemu manager zamówień BaseLinker może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z drukarką fiskalną:

  • Obsługa wielu marek i modeli drukarek - wspierane są wszystkie drukarki obsługujące protokół Thermal
  • Paragony do zamówień ze wszystkich źródeł - łatwe tworzenie paragonów do zamówień pobranych z Allegro, eBay, sklepów internetowych i innych
  • Połączenie z drukarką fiskalną zapewnia oddzielny pomocniczy program, który instalowany jest na serwerze sprzedawcy. Program co kilka sekund łączy się z serwerem BaseLinkera aby pobrać paragony do wystawienia. Wspomniana aplikacja dostarczana jest przez zewnętrzną firmę. Licencja stanowiskowa na używanie tego programu to jednorazowe 499zł.
  • Zobacz co jeszcze oferuje BaseLinker...Inne obsługiwane platformyZobacz z czym zintegrujesz RedCart dzięki managerowi zamówień BaseLinkerTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!