Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

Wewnętrzny magazyn produktów

Jeśli nie posiadasz sklepu internetowego lub chcesz wystawiać na Allegro, Amazon i eBay dodatkowy asortyment którego nie ma w sklepie, możesz skorzystać z wbudowanego magazynu produktów. W magazynie BaseLinkera możesz dodawać własne kategorie i produkty. Po stworzeniu bazy produktów bardzo łatwo wystawisz swój asortyment na aukcje. Po poprawnej konfiguracji będziesz w stanie wystawić setki aukcji kilkoma kliknięciami.

Dla klientów bez sklepu internetowego

Dla większości sprzedawców centralnym magazynem jest lista produktów w sklepie. Jeśli jednak nie posiadasz sklepu internetowego i prowadzisz sprzedaż tylko w serwisie aukcyjnym, możesz z powodzeniem użyć magazyn produktów BaseLinkera jako centralnego spisu produktów. Masz stały podgląd stanów magazynowych i dostępnych pozycji. Łatwo dodajesz nowe produkty. Możesz też przechowywać zdjęcia na serwerze BaseLinkera - nie musisz korzystać z zewnętrznych hostingów na zdjęcia.

Miejsce na dodatkowe produkty których nie ma w ofercie sklepu

Magazyn BaseLinkera znajduje zastosowanie także u sprzedawców ze sklepem internetowym. Jeśli na aukcji chcesz okazjonalnie wystawiać asortyment którego nie ma w sklepie (np. nie pasuje do charakteru sklepu), możesz dodać nowe produkty do magazynu BaseLinkera i łatwo wystawić na aukcje.

Import ofert z Allegro/Amazon/eBay jako produktów do magazynu

Obecnie wystawione aukcje i oferty Allegro, Amazon i eBay możesz zaimportować do magazynu produktów. Na ich podstawie szybko wystawisz nowe aukcje. Specjalne filtry pozwalają pobrać sam opis produktu - bez otaczającego go szablonu aukcji.

Bez limitu kategorii i produktów

Nie ma limitu kategorii ani produktów. Rozmiar magazynu w żaden sposób nie wpływa na opłatę abonamentową.

Wystawianie produktów z magazynu na aukcje

Produkty z wewnętrznego magazynu BaseLinkera mogą być wystawiane na aukcje równie łatwo jak produkty ze sklepu internetowego. Zobacz wystawianie aukcji.

Import z pliku CSV, XML i innych

Tworzymy indywidualne importy produktów z dowolnego formatu pliku. Wystarczy przesłać nam plik z produktami.

Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!