Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

Manager zamówień

Manager zamówień BaseLinker to wszechstronne narzędzie do zarządzanie sprzedażą. Umożliwia m.in. obsługę zamówień z wielu sklepów i kont Allegro/Amazon/eBay, błyskawiczne nadawanie paczek kurierskich i drukowanie etykiet, wystawianie faktur, proform i korekt.
Jednym słowem - kompleksowe centrum sprzedaży.

Jeśli chcesz obsługiwać zamówienia w panelu swojego sklepu, możesz wykorzystać manager zamówień BaseLinkera jedynie jako pośrednika, który przekazuje zamówienia z Allegro/Amazon i eBay do sklepu. Czemu jednak rezygnować ze wszystkich jego niezwykłych możliwości :)

Integracja z Allegro/Amazon/eBay

Zamówienia z Allegro, Amazon i eBay pobierane są do systemu co 5 minut. Zawierają one wszystkie informacje o zakupie i transakcji. Zakupy jednego klientna automatycznie łączone są w jedno większe zamówienie. Wpłaty PayU, PayPal i Amazon są automatycznie rozpoznawane i oznaczane. System umożliwia obsługę zamówień z wielu kont - razem w jednym managerze zamówień.

Integracja ze sklepami internetowymi

Integracja działa w dwie strony. Manager zamówień przekazuje zakupy z Allegro, Amazon i eBay do sklepu internetowego. Z drugiej strony zamówienia ze sklepu mogą być pobierane do BaseLinkera. Dzięki temu wszystkie zamówienia są znajdują się jednocześnie w sklepie internetowym i w managerze zamówień. Możesz zdecydować gdzie chcesz obsługiwać sprzedaż, jednak jak zaraz się przekonasz, obsługa zamówień w BaseLinkerze jest dużo sprawniejsza niż w sklepie internetowym :)

Bogata biblioteka integracji pozwoli Ci podłączyć większość popularnych platform. Możesz też zamówić integrację dla swojej autorskiej platformy. Zobacz wspierane platformy sklepów.

Zamówienia telefoniczne i osobiste

Bardzo łatwo możesz stworzyć nowe zamówienie z dowolnego źródła. Jeszcze szybciej utworzysz kolejne zamówienia dla klienta który jest już w Twojej bazie. Jeśli zamawia to samo możesz po prostu skopiować poprzednie zamówienie.

Cała sprzedaż w jednym miejscu

Do jednego konta BaseLinkera możesz podłączyć wiele kont allegro, Amazon i eBay i wiele sklepów internetowych. Po dołączeniu zamówień osobistych i telefonicznych całą sprzedażą zarządzasz w jednym miejscu. Nie musisz przejmować się źródłem zamówienia, możesz zająć się pakowaniem i obsługą klienta, operując na dużej ilości zamówień jednocześnie.

Integracje kurierskie

BaseLinker posiada bogatą bibliotekę integracji z przewoźnikami. Jednym kliknięciem nadasz przesyłki do e-nadawcy (Poczta Polska), DHL, DPD, GLS, KEX, Paczkomatów, Siódemki i innych. Nadawanie paczek jest bardzo szybkie i wygodne. System sam wykrywa parametry paczek. Masowo możesz nadać setki przesyłek jednym kliknięciem - kolejnym kliknięciem wydrukujesz wszystkie etykiety. Po nadaniu wysyłki, system może przesłać klientowi email z linkiem do śledzenia paczki. Liczba integracji ciągle rośnie, a na życzenie klientów podłączamy kolejne API. Zobacz listę integracji.

Moduł faktur

Rozbudowany moduł faktur pozwoli Ci wygenerować faktury VAT, rachunki, faktury proforma i korekty. Na podstawie zamówienia wystawisz fakturę jednym kliknięciem. Możesz tworzyć faktury także masowo, dla wielu zamówień jednocześnie. Faktury mogą być automatycznie przekazywane do serwisów księgowości internetowej Ifirma, Infakt, Fakturownia, Firmao, Wfirma.

Statusy zamówień

Sam możesz zdecydować w jaki sposób obsługujesz zamówienia. Tworzysz dla nich własne zakładki jak np. 'wysłane', 'anulowane', 'zwroty' itp. Wszystkie które potrzebujesz. Jeśli obsługujesz dużo zamówień, możesz stworzyć dziesiątki statusów i łączyć je w grupy. Dzięki temu będziesz miał lepszą kontrolę nad przepływem zamówień

Automatyczne akcje

Wiele czynności, które zazwyczaj wykonujesz ręcznie, system może robić za Ciebie. Automatyczne akcje same wysyłają emaile do klientów w różnych sytuacjach, mogą też zmieniać statusy zamówień. Np. gdy system rozpozna wpłatę z PayU, może przenieść zamówienie do innego statusu i wysłać do klienta email z podziękowaniem za wpłatę. Po nadaniu paczek system może wysłać wszystkim klientom linki do śledzenia ich przesyłek. Jeśli zamówienie będzie nieopłacone przez kilka dni, manager może przesłać klientowi przypomnienie o wpłacie. Możliwości jest wiele. Automatyczne akcje są bezpośrednio związane ze stworzonymi przez Ciebie statusami. Poprawna konfiguracja znacznie zmniejszy ilość pracy którą musisz wykonywać samemu.

Strona z informacjami o zamówieniu dla klienta

Do każdego zamówienia automatycznie generowana jest strona informacyjna dla klienta. Od razu po zakupie system może przesłać klientowi link do strony jego zamówienia. Tam zobaczy wszystkie informacje o swoim zakupie, będzie miał też możliwość wymiany wiadomości ze sprzedawcą. Klient na stronie informacyjnej może sprawdzić aktualny status zamówienia, co znacznie ogranicza ilość zapytań niecierpliwych klientów :) Zobacz przykładową stronę z informacjami o zamówieniu

Wydruki i zestawienia

Wbudowane wydruki pozwolą Ci sprawnie obsługiwać zamówienia. Lista wysyłkowa przedstawi osobie pakującej zestawienie wszystkich paczek do zapakowania, wraz z uwagami klienta i sprzedawcy. Spis przedmiotów ułatwi zamówienie sprzedanych towarów z hurtowni. Raport sprzedaży przyśpieszy pracę księgowej.

System w chmurze

BaseLinker to aplikacja internetowa - system jest zawsze dostępny on-line z dowolnego urządzenia. Możesz przeglądać swoją sprzedaż w dowolnym miejscu, w biurze, w domu, w podróży - masz dostęp do danych firmy kiedy tylko potrzebujesz. Dodatkowo nie musisz martwić się o backup czy konserwację serwerów - robimy to za Ciebie.

Dodatkowe integracje

Zewnętrzne integracje pozwalają łączyć się z innymi systemami. Np. integracja z Groupon Shopping pozwala pobierać zamówienia złożone w Groupon i zwrotnie przekazywać numer nadanej paczki. Integracja z ifirmą umożliwia generowanie faktur do zamówień bezpośrednio w ifirmie. System jest stale rozwijany i nowe integracje pojawiają się bardzo często. Na życzenie klientów tworzymy połączenia z dowolnymi systemami.

Profile pracowników

Możesz utworzyć w systemie osobne profile dla każdego pracownika. Dzięki temu zobaczysz który pracownik nadawał wybraną przesyłkę albo kto wysłał konkretny e-mail do klienta.

Indywidualne usługi

Jeśli potrzebujesz indywidualnego wydruku, eksportu, nowej funkcji, czy dodatkowej integracji - możesz zamówić to indywidualnie. Nowa opcja będzie widoczna w systemie tylko dla Twojego konta.

Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!