Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

Dlaczego warto integrować sklepy z BaseLinkerem?

Integracja z Allegro przy użyciu BaseLinkera jest dużo lepszym rozwiązaniem niż instalowanie gotowych modułów do sklepu:

  • System jest zawsze dostosowany do najnowszej wersji Allegro - przy standardowym module na serwerze sklepu, każda aktualizacja Allegro wymaga zmiany w module.
  • Całe obciążenie integracji z Allegro obsługiwane jest na serwerach BaseLinkera - dwustronna integracja zamówień, stanów magazynowych i cen produktów, ze względu na czas wykonywania skryptów i ilość niezbędnych zasobów, jest nieosiągalna na wielu zwykłych hostingach. BaseLinker wykonuje wszystkie operacje związane z Allegro na własnych serwerach, serwer sklepu w ogóle nie odczuwa integracji.
  • Integracja nie wymaga żadnych aktualizacji ani konserwacji ze strony opiekuna sklepu.
  • Niezależnie czy moduł obsługi Allegro jest domyślnie wbudowany w sklep, czy osobno instalowany - BaseLinker zawsze zapewni dużo bogatszą i wygodniejszą integrację.
  • Wtyczki Allegro do sklepów open source bywają bardzo drogie. BaseLinker jest dostępny dla sprzedawców już od 20zł miesięcznie.
  • Stworzenie w sklepie własnego modułu do integracji z Allegro jest niezwykle pracochłonne i kosztowne. Po wszystkim autorski moduł i tak będzie mniej efektywny niz BaseLinker :)
  • Dzięki naszemu managerowi zamówień, podłączając sklep do BaseLinkera uzyskujesz nie tylko integrację z Allegro, ale także wieloma kurierami, Pocztą Polską i innymi systemami.
Program partnerski

Prowadzimy program afiliacyjny. Jeśli zajmujesz się instalowaniem sklepów internetowych, możesz proponować klientowi integrację z Allegro za pośrednictwem BaseLinkera. Od każdego klienta którego podłączysz do systemu BaseLinker, otrzymasz comiesięczną prowizję. Wysokość prowizji jest indywidualnie ustalana z każdym partnerem i zależy głównie od ilości podłączanych sklepów. Jeśli chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami.
Współpraca z twórcami platform sklepowych

Dzięki integracji z systemem BaseLinker, możesz reklamować swoją platformę sklepową jako w pełni zintegrowaną z Allegro. Obecnie jest to bardzo ważna funkcja dla osób poszukujących platformy sklepowej. Stworzenie w sklepie modułu który zapewniałby obustronną komunikację z Allegro jest bardzo pracochłonne, a dodatkowym problemem są częste zmiany w API Allegro. Integracja platformy sklepowej z systemem BaseLinker, zapewnia zawsze aktualny interfejs do komunikacji z Allegro. Podłączenie sklepu polega wyłącznie na stworzeniu specjalnego pliku wymiany danych, który będzie umieszczany na serwerze sklepu klienta. Plik ten pośredniczy w komunikacji pomiędzy systemem BaseLinker a bazą danych sklepu. Udostępniamy dokumentację potrzebną do stworzenia pliku, Możemy również sami zająć się jego zaprogramowaniem. Jeśli chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami.
Współpraca z firmami oferującymi usługi dla e-commerce

Jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami oferującymi różnego rodzaju usługi, które mogą być użyteczne dla sprzedawców internetowych. Chętnie przeprowadzimy integrację z systemami kurierskimi, programami magazynowymi oraz innymi usługami. Warunki współpracy będą ustalane indywidualnie, jesteśmy otwarci na ciekawe propozycje. Jeśli chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami.