Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

trisoshop   +    rohligsuus

Integracja TRISO shop z ROHLIG SUUS za pośrednictwem systemu BaseLinker

Manager zamówień BaseLinker jest alternatywą dla domyślnej listy zamówień w panelu administracyjnym sklepu. Jest on wygodniejszy i bardziej wszechstronny niż większość paneli sklepów. BaseLinker może importować zamówienia z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego (m.in. TRISO shop) i innych źródeł. Obsługiwane są także zamówienia składane telefonicznie i osobiście, dzięki czemu manager zamówień BaseLinker może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z kurierem ROHLIG SUUS pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać paczki oraz generować etykiety adresowe. Integracja z kurierem odbywa sie za pomocą API ROHLIG SUUS, dzięki czemu numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie. Otrzymany numer nadawczy można automatycznie przesłać do klienta wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

Integracja pozwala nadawać paczki i drukować etykiety zarówno z karty pojedynczego zamówienia, jak i masowo z poziomu listy zamówień.Inne obsługiwane platformyZobacz z czym zintegrujesz TRISO shop dzięki managerowi zamówień BaseLinkerTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!