Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

Manager zamówień

Manager zamówień BaseLinker to wszechstronne narzędzie do zarządzanie sprzedażą. Umożliwia m.in. obsługę zamówień z wielu sklepów i kont Allegro, błyskawiczne nadawanie paczek kurierskich i drukowanie etykiet, wystawianie faktur, proform i korekt.
Jednym słowem - kompleksowe centrum sprzedaży.

Jeśli chcesz obsługiwać zamówienia w panelu swojego sklepu, możesz wykorzystać manager zamówień BaseLinkera jedynie jako pośrednika który przekazuje zamówienia z Allegro do sklepu. Czemu jednak rezygnować ze wszystkich jego niezwykłych możliwości :)

Integracja z Allegro

Zamówienia z Allegro pobierane są do systemu co 5 minut. Zawierają one wszystkie informacje o zakupie i transakcji Allegro. Zakupy jednego klientna automatycznie łączone są w jedno większe zamówienie. Wpłaty PayU są automatycznie rozpoznawane i oznaczane. System umożliwia obsługę zamówień z wielu kont Allegro - razem w jednym managerze zamówień.

Integracja ze sklepami internetowymi

Integracja działa w dwie strony. Manager zamówień przekazuje zakupy z Allegro do sklepu internetowego. Z drugiej strony zamówienia ze sklepu mogą być pobierane do BaseLinkera. Dzięki temu wszystkie zamówienia są znajdują się jednocześnie w sklepie internetowym i w managerze zamówień. Możesz zdecydować gdzie chcesz obsługiwać sprzedaż, jednak jak zaraz się przekonasz, obsługa zamówień w BaseLinkerze jest dużo sprawniejsza niż w sklepie internetowym :)

Bogata biblioteka integracji pozwoli Ci podłączyć większość popularnych platform. Możesz też zamówić integrację dla swojej autorskiej platformy. Zobacz wspierane platformy sklepów.

Zamówienia telefoniczne i osobiste

Bardzo łatwo możesz stworzyć nowe zamówienie z dowolnego źródła. Jeszcze szybciej utworzysz kolejne zamówienia dla klienta który jest już w Twojej bazie. Jeśli zamawia to samo możesz po prostu skopiować poprzednie zamówienie.

Cała sprzedaż w jednym miejscu

Do jednego konta BaseLinkera możesz podłączyć wiele kont allegro i wiele sklepów internetowych. Po dołączeniu zamówień osobistych i telefonicznych całą sprzedażą zarządzasz w jednym miejscu. Nie musisz przejmować się źródłem zamówienia, możesz zająć się pakowaniem i obsługą klienta, operując na dużej ilości zamówień jednocześnie.

Integracje kurierskie

BaseLinker posiada bogatą bibliotekę integracji z przewoźnikami. Jednym kliknięciem nadasz przesyłki do e-nadawcy (Poczta Polska), DHL, DPD, GLS, KEX, Paczkomatów, Siódemki i innych. Nadawanie paczek jest bardzo szybkie i wygodne. System sam wykrywa parametry paczek. Masowo możesz nadać setki przesyłek jednym kliknięciem - kolejnym kliknięciem wydrukujesz wszystkie etykiety. Po nadaniu wysyłki, system może przesłać klientowi email z linkiem do śledzenia paczki. Liczba integracji ciągle rośnie, a na życzenie klientów podłączamy kolejne API. Zobacz listę integracji.

Moduł faktur

Rozbudowany moduł faktur pozwoli Ci wygenerować faktury VAT, rachunki, faktury proforma i korekty. Na podstawie zamówienia wystawisz fakturę jednym kliknięciem. Możesz tworzyć faktury także masowo, dla wielu zamówień jednocześnie. Faktury mogą być automatycznie przekazywane do serwisu księgowości internetowej ifirma.

Statusy zamówień

Sam możesz zdecydować w jaki sposób obsługujesz zamówienia. Tworzysz dla nich własne zakładki jak np. 'wysłane', 'anulowane', 'zwroty' itp. Wszystkie które potrzebujesz. Jeśli obsługujesz dużo zamówień, możesz stworzyć dziesiątki statusów i łączyć je w grupy. Dzięki temu będziesz miał lepszą kontrolę nad przepływem zamówień

Automatyczne akcje

Wiele czynności, które zazwyczaj wykonujesz ręcznie, system może robić za Ciebie. Automatyczne akcje same wysyłają emaile do klientów w różnych sytuacjach, mogą też zmieniać statusy zamówień. Np. gdy system rozpozna wpłatę z PayU, może przenieść zamówienie do innego statusu i wysłać do klienta email z podziękowaniem za wpłatę. Po nadaniu paczek system może wysłać wszystkim klientom linki do śledzenia ich przesyłek. Jeśli zamówienie będzie nieopłacone przez kilka dni, manager może przesłać klientowi przypomnienie o wpłacie. Możliwości jest wiele. Automatyczne akcje są bezpośrednio związane ze stworzonymi przez Ciebie statusami. Poprawna konfiguracja znacznie zmniejszy ilość pracy którą musisz wykonywać samemu.

Strona z informacjami o zamówieniu dla klienta

Do każdego zamówienia automatycznie generowana jest strona informacyjna dla klienta. Od razu po zakupie system może przesłać klientowi link do strony jego zamówienia. Tam zobaczy wszystkie informacje o swoim zakupie, będzie miał też możliwość wymiany wiadomości ze sprzedawcą. Klient na stronie informacyjnej może sprawdzić aktualny status zamówienia, co znacznie ogranicza ilość zapytań niecierpliwych klientów :) Zobacz przykładową stronę z informacjami o zamówieniu

Wydruki i zestawienia

Wbudowane wydruki pozwolą Ci sprawnie obsługiwać zamówienia. Lista wysyłkowa przedstawi osobie pakującej zestawienie wszystkich paczek do zapakowania, wraz z uwagami klienta i sprzedawcy. Spis przedmiotów ułatwi zamówienie sprzedanych towarów z hurtowni. Raport sprzedaży przyśpieszy pracę księgowej.

System w chmurze

BaseLinker to aplikacja internetowa - system jest zawsze dostępny on-line z dowolnego urządzenia. Możesz przeglądać swoją sprzedaż w dowolnym miejscu, w biurze, w domu, w podróży - masz dostęp do danych firmy kiedy tylko potrzebujesz. Dodatkowo nie musisz martwić się o backup czy konserwację serwerów - robimy to za Ciebie.

Dodatkowe integracje

Zewnętrzne integracje pozwalają łączyć się z innymi systemami. Np. integracja z Groupon Shopping pozwala pobierać zamówienia złożone w Groupon i zwrotnie przekazywać numer nadanej paczki. Integracja z ifirmą umożliwia generowanie faktur do zamówień bezpośrednio w ifirmie. System jest stale rozwijany i nowe integracje pojawiają się bardzo często. Na życzenie klientów tworzymy połączenia z dowolnymi systemami.

Profile pracowników

Możesz utworzyć w systemie osobne profile dla każdego pracownika. Dzięki temu zobaczysz który pracownik nadawał wybraną przesyłkę albo kto wysłał konkretny e-mail do klienta.

Indywidualne usługi

Jeśli potrzebujesz indywidualnego wydruku, eksportu, nowej funkcji, czy dodatkowej integracji - możesz zamówić to indywidualnie. Nowa opcja będzie widoczna w systemie tylko dla Twojego konta.

Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!