Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

clickshop   +    ruch

Integracja ClickShop z Paczka w Ruchu za pośrednictwem systemu BaseLinker

Manager zamówień BaseLinker jest alternatywą dla domyślnej listy zamówień w panelu administracyjnym sklepu. Jest on wygodniejszy i bardziej wszechstronny niż większość paneli sklepów. BaseLinker może importować zamówienia z Allegro, eBay, ze sklepu internetowego (m.in. ClickShop) i innych źródeł. Obsługiwane są także zamówienia składane telefonicznie i osobiście, dzięki czemu manager zamówień BaseLinker może stanowić centralny system obsługi zamówień ze wszystkich źródeł.

Integracja managera zamówień BaseLinker z kurierem Paczka w Ruchu pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać paczki oraz generować etykiety adresowe. Integracja z kurierem odbywa sie za pomocą API Paczka w Ruchu, dzięki czemu numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie. Otrzymany numer nadawczy można automatycznie przesłać do klienta wraz z linkiem do śledzenia przesyłki.

Integracja pozwala nadawać paczki i drukować etykiety zarówno z karty pojedynczego zamówienia, jak i masowo z poziomu listy zamówień.

Dzięki współpracy z Ruch S.A. konto w usłudze "Paczka w Ruchu" możesz zarejestrować bezpośrednio z poziomu panelu BaseLinkera.

Jak uruchomić usługę?
1. Zaloguj się do swojego Panelu Sprzedawcy Baselinker.
2. Uruchom bezpłatną wtyczkę Paczka w Ruchu (w dziale Moduły i Wtyczki).
3. Za pośrednictwem BaseLinkera utwórz konto Paczka w Ruchu (w ustawieniach wtyczki).
4. Gotowe!

Jak dostarczane są paczki?
1. Paczka zostaje utworzona w Baselinkerze, odbiera ją kurier lub nadajesz ją w kiosku.
2. Paczka trafia do kiosku RUCH wraz z poranną prasą (między 4 a 6 rano).
3. Klient otrzymuje SMS o dotarciu paczki do kiosku.
4. Paczka czeka na klienta 5 dni, po czym wraca do sprzedającego.Inne obsługiwane platformyZobacz z czym zintegrujesz ClickShop dzięki managerowi zamówień BaseLinkerTestuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!