Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!

Integracja sklepu z Allegro/Amazon/eBay

BaseLinker zapewnia pełną dwustronną integrację sklepu internetowego z Allegro, Amazon oraz eBay. Odnosi się to zarówno do wystawiania aukcji, jak i obsługi zamówień. Zapomnij o drogich i niewygodnych modułach Allegro czy eBay instalowanych w sklepie - w BaseLinkerze praca z tymi marketplace jest o wiele szybsza i dużo wydajniejsza.

Po podłączeniu sklepu masz również możliwość korzystania z naszego managera zamówień - programu do kompleksowej obsługi zamówień z różnych źródeł.

Obsługa popularnych platform i sklepów autorskich

BaseLinker posiada integrację z wieloma popularnymi platformami sklepów - np. Magento, Shoper, PrestaShop, WooCommece, SOTE, OsCommerce i wiele innych - zobacz pełną listę sklepów. Możesz także zamówić indywidualną integrację dla swojej autorskiej platformy.

Część platform (np. Shoper, RedCart, Shoplo, ClickShop) podłączanych jest przez API - w BaseLinkerze wystarczy podać dane dostępowe do API sklepu. Inne platformy podłączane są za pomocą specjalnego pliku integracyjnego umieszczanego na serwerze sklepu. W panelu BaseLinkera zawsze widoczne są informacje pobierane 'na żywo' ze sklepu. Dzięki temu wystawiając aukcje, zawsze operujesz na aktualnym magazynie produktów ze sklepu (z drobnymi wyjątkami przy niektórych platformach podłączanych przez API).

Bardzo proste podłączenie sklepu

Podłączenie sklepu jest bardzo łatwe i wymaga jedynie podania danych dostępowych do API (możesz je sprawdzić w panelu sklepu) lub umieszczenia na FTP sklepu jednego nowego pliku. Nie wymaga to żadnej wiedzy informatycznej, żadnych zmian w plikach sklepu czy bazie danych. Podłączenie i odłączenie systemu jest zupełnie nieinwazyjne i w żaden sposób nie wpływa na działanie sklepu. W przypadku problemów z konfiguracją połączenia bezpłatnie podłączymy sklep za Ciebie.

Wystawianie aukcji z magazynu sklepu internetowego

Panel aukcji umożliwia masowe wystawianie aukcji Allegro/Amazon/eBay dla produktów z magazynu sklepu.

Niektóre sklepy posiadają wbudowany moduł umożliwiający wystawianie aukcji, jednak zazwyczaj są to poboczne funkcje sklepu lub niewielkie moduły, które nie sprawdzają się dobrze przy dużej sprzedaży. BaseLinker jest od wielu lat rozwijany pod kątem jak najsprawniejszego wystawiania i obsługi aukcji, dzięki temu zapewnia unikalne funkcjonalności oraz bardzo wydajne metody wystawiania aukcji.
Po poprawnej konfiguracji systemu będziesz w stanie wystawić setki aukcji kilkoma kliknięciami.

Dodawanie zamówień do sklepu

Zamówienia z Allegro, Amazon i eBay przekazywane są do sklepu, gdzie będą widoczne tak jak zamówienia złożone w sklepie. W momencie dodawania zamówienia do sklepu zmniejszany jest stan magazynowy zakupionych produktów. Zamówienia najpierw trafiają do managera zamówień BaseLinker, skąd następnie przekazywane są do sklepu. Dodanie zamówienia do sklepu następuje w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia (a w przypadku Allegro, w kilka minut, od kiedy klient wypełni formularz dostawy Allegro).

Jeśli chcesz obsługiwać zamówienia w panelu swojego sklepu, możesz wykorzystać manager zamówień BaseLinkera jedynie jako pośrednika, który przekazuje zamówienia z marketplace do sklepu. Czemu jednak rezygnować ze wszystkich jego niezwykłych możliwości :)

Pobieranie zamówień ze sklepu do managera zamówień BaseLinker

Zamówienia ze sklepu mogą być pobierane do managera zamówień BaseLinkera. Dzięki temu wszystkie zamówienia znajdują się jednocześnie w sklepie internetowym i w managerze zamówień. Sam zdecydujesz, gdzie chcesz obsługiwać sprzedaż - możesz pozostać przy obsłudze zamówień w panelu sklepu lub korzystać z kompleksowego i bardzo wydajnego managera zamówień BaseLinker.

Dwustronna synchronizacja ilości na aukcji ze stanem w sklepie

Zakup na aukcji wystawionej przez BaseLinkera, powoduje automatycznie zmniejszenie stanu magazynowego produktu w sklepie.

Działa to również w drugą stronę - jeśli produkt sprzeda się w sklepie, zmniejszana jest ilość dostępna na aukcji Allegro. Amazon i eBay. Dzięki temu unikniesz nadsprzedaży i problemów z klientami. Jeśli stan magazynowy produktu spadnie do 0, aukcja zostanie automatycznie zamknięta. Gdy produkt wróci na stan, aukcja sama wystawi się ponownie.

Codzienna aktualizacja cen na aukcjach

Podobnie jak stan magazynowy, również cena na aukcji może być synchronizowana z magazynem. Zmiana ceny w sklepie może automatycznie zmienić cenę na aukcji. Przy pobieraniu ceny z magazynu możesz zastosować dodatkowe mnożniki lub marże cenowe, aby automatycznie wyliczać cenę dla danego serwisu aukcyjnego na podstawie ceny w sklepie.

Pobieranie dowolnych danych ze sklepu do szablonu aukcji

W szablonach BaseLinker rozpoznaje specjalne tagi np. [nazwa], [opis], [obrazek], [producent] i wiele innych - przy wystawianiu aukcji zostają one zamienione na dane konkretnego produktu.

Ze sklepu pobierane są praktycznie wszystkie informacje o produkcie. Indywidualne dostosowania umożliwiają pobieranie dodatkowych danych produktów i tworzenia nowych tagów. Daje to ogromnie możliwości - do opisu produktu w serwisie aukcyjnym możesz wstawić wszystkie potrzebne informacje.

Testuj przez 14 dni bez żadnych zobowiązań Zarejestruj się!